Odabrani učenici četvrtih razreda, sudionici projekta Erasmus+, u pratnji nastavnika sudjelovali su na projektnom sastanku koji se održavao od 26.1.2016 do 30.1.2016 u Xanthiju, u Grčkoj. Naši učenici su sudjelovali na radionicama gdje su u suradnji sa učenicima iz Grčke, Portugala i Turske nastojali razviti poslovni plan započet prilikom prijašnjeg sastanka koji se održao upravo u Hrvatskoj. Također su razvijali ideje promocije i marketinga, te su sudjelovali u izradi promotivnih materijala za njihove vlastite proizvode i tvrtke. Radionice su se održavale u konferencijskim prostorijama hotela Demokritos. Uz radne obveze, nastavnici i učenici također su posjetili i mjesta od kulturnog značaja, muzeje, stari grad Xanthi, grad Kavalu, samostan Svetog Nicholasa u Porto Lagosu te arheološka nalazišta. Ovo je bio treći sastanak projekta, nakon Italije i Hrvatske. Idući sastanak planiran je za travanj 2016. kada će naši učenici putovati u Bredu, u Nizozemskoj.

Skip to content