Odabrane učenice četvrtih razreda Prirodoslovne škole Karlovac, u pratnji svojih nastavnika i profesora, putovale su na sastanak Erasmus+ projekta koji se održavao od petog do osmog svibnja 2016. Sastanak se realizirao u Kizilcahamamu, u Turskoj, u ugodnom ambijentu hotelskog kompleksa Swiss International Kizilcahamam. Kao i na prijašnjim sastancima, također su prisustvovali učenici iz Portugala, Grčke i Turske, kao i njihovi profesori, ravnatelji, te stručnjaci i savjetnici iz Italije i Nizozemske. Cilj sastanka bio je promicanje poduzetničkog razmišljanja među mladima, učenje o marketingu i oglašavanju,  te unaprjeđenje i završetak poslovnih ideja zamišljenih na sastanku u Hrvatskoj. To je ujedino bio i posljednji sastanak za učenike vezan za projekt „Transnational Business Groups“, te predzadnji za koordinatore projekta koje još očekuje prezentacija rezultata projekta na konferenciji „Future ofEducation“ koja će se uskoro održati u Firenzi, u Italiji.

Skip to content