Dana 05. 04 2019. u vremenu od 12 do 14 sati na 2. Festivalu zdravlja karlovačke županije održana je radionica učenika Prirodoslovne škole Karlovac -smjer agroturistički tehničar i tehničar nutricionist te učenika Ekonomsko- turističke škole Karlovac-smjer ekonomski tehničar.
Tijekom zanimljive radionice, 6 učenika  Ekonomsko- turističke škole Karlovac prezentiralo je  projekt  pod nazivom  “Turizam, poduzetništvo i poljoprivreda” u sklopu Erasmus + projekta održanog na Malti u 11. mjesecu prošle godine. Učenici su sa mentoricom profesoricom Marčinko održali 2 tjedna  praktične nastave na Malti. Sva svoja iskustva podijelili su sa našim učenicima.

A naši učenici su dobili zadatak razviti poduzetničke aktivnosti vezano uz agrarni turizam. Osmišljen je poslovni plan osnivanja OPG -a od naziva, plana aktivnosti, ciljeva, plasmana rob, naplate i slično.

Skip to content