Obavještavamo sve učenike i njihove roditelje kako će se u subotu 11. svibnja 2019. godine od 10:00 do 13:00 sati u sklopu Proljetnih promenada održati 3. Sajam srednjih škola na kojem će se predstaviti i naša škola sa programima koje upisujemo uz zanimljivu prezentaciju na štandu te će se svi zainteresirani o istima moći informirati iz prve ruke od samih učenika.  Uz to prezentirat ćemo i razne usluge koje pružamo kao i proizvode poput namaza od lješnjaka. Organizirana je i tombola u kojoj je moguće osvojiti ponuđene proizvode i usluge, a novac koji se prikupi iskoristit će se u svrhu organizacije ovogodišnje Maturijade.

Na Paviljonu je organiziran i zabavni program u sklopu kojeg će se i naša škola predstaviti prisutnima. Svojim nastupima uveseliti će nas i uvijek veseli i raspjevani Bob Milan te uz svoj nastup rasplesati i plesači Sportsko rekreacijskog i plesnog kluba Casablanka.

Skip to content