Odabrani učenici 4A razreda Prirodoslovne Škole Karlovac u pratnji nastavnika kuharstva i koordinatora projekta Antonia Žapčića sudjelovali su na petom sastanku Erasmus+ projekta na temu internacionalnih poslovnih grupa (Transnational Business Groups) koji se održavao od 13. do 16. Travnja u gradu Bredi, u Nizozemskoj. Kao što je do sada već poznato, na ovom sastanku ponovno su prisustvovali učenici, nastavnici i koordinatori iz Turske, Grčke, Portugala i Nizozemske. Radionice i sastanci održavali su se u ugodnom ambijentu hotela Campanile, gdje su naši učenici sa svojim kolegama iz inozemstva radili na promicanju i marketingu svojih poslovnih ideja, putem narativnih prezentacija i društvenih mreža, pod mentorstvom nizozemskog koordinatora projekta, gospodina Pietera van Schiea. Učenici i osoblje Prirodoslovne škole Karlovac, žele izraziti zahvalnost domaćinima i ostalim sudionicima za ugodno druženje i konstruktivan rad. Veselimo se ponovnom druženju, idući mjesec u Turskoj.

Skip to content