U srijedu, 18. svibnja 2022. godine u vremenu od 10:00 do 14:00 sati u prostoru Prirodoslovne škole Karlovac organiziramo Dan otvorenih vrata za sve zainteresirane učenike osmih razreda, njihove roditelje i građane.

Prirodoslovna škola Karlovac je srednja strukovna škola dugogodišnje tradicije koja obrazuje učenike u sektoru poljoprivrede, prehrane i veterine.

Naša škola je partner u provedbi EU projekta uspostava Regionalnog centra kompetentnosti u području poljoprivrede.

U sljedećoj školskoj godini 2022./2023. planiramo upise učenika u prvi razred za zanimanja: tehničar nutricionist, veterinarski tehničar, poljoprivredni gospodarstvenik i cvjećar.

Učenici naše škole sa svojim nastavnicima su pripremili bogat program. Posjetitelji će imati priliku sudjelovati u radionicama, pokusima i degustacijama te razgledati izložbe i prostore za izvođenje vježbi i praktične nastave u cilju pružanja informacija koje će pomoći učenicima osmih razreda i njihovim roditeljima u kvalitetnom odabiru budućeg zanimanja.

Skip to content