Centar za mlade Grabrik provodi akciju prikupljanja materijala za opremanje škole i vrtića “De Paul” u kojem je volontirala jedna od osnivačica udruge Rafiki. Prvenstveno ga se želi opremiti Montessori materijalima, ali i ostalim za rad potrebnim materijalima. Prikupljaju se donacije poput rabljenih i/ili novih školskih materijala, školskog pribora, obuće, didaktičkih igračaka i sl. Donirani i kupljeni materijali biti će kontejnerom poslani za Tanzaniju. Uz pomoć humanitarne udruge „Africana“ i predsjednika iste, Mateja Skenderovića, bit će nam osiguran prijevoz kontejnera brodom do Tanzanije. 
U privitku se nalazi popis materijala koji se prikuplja u Centru za mlade Grabrik.

Mole se svi koji su u mogućnosti da se uključe u ovu akciju.

POPIS-STVARI-KOJE-SKUPLJAMO-ZA-SKOLU-U-AFRICI_(1)(1)

Skip to content