U petak 7. prosinca od 12:00 do 12:40 sati održana je školska razina kviza znanja i kreativnosti Čitanjem do zvijezda za srednje škole u školskoj godini 2018./2019. Učenici su kvizu znanja u aplikaciji Testmoz pristupali putem poveznice i upisom šifre dodijeljene svakoj školi te zaporke.
Kvizu znanja i kreativnosti pristupila su 394 učenika, a njih 7 je diskvalificirano jer su svoja rješenja poslali nakon više od 40 minuta od početka rješavanja kviza (4), započeli rješavanje kviza prije 12:00 sati (2) ili upisali svoje ime i prezime umjesto dodijeljene šifre.
Prosječno vrijeme ispunjavanja kviza je 25 minuta i 22 sekunde, a prosječan postotak 87% točno riješenog kviza.
Provedbeno povjerenstvo je odredilo bodovni prag (35 i više bodova) za održanu školsku razinu kviza – svi učenici koji su postigli 35 i više bodova tj. 70% i više točnih odgovora prelaze u sljedeću razinu natjecanja.
Objava rezultata i poretka kviza znanja i multimedije na mrežnoj stranici HMŠK-A   : http://bit.ly/2QnXfvr
Čestitamo svim sudionicima  kviza znanja i kreativnosti koji su se knjigom  čitanjem i kreativom vinuli među zvijezde ! ****
S poštovanjem,
Ivana Štimec-Sajko voditeljica Projekta ČDZ za SŠ 2018./2019. i Josip Strija, mrežni moderator.
Skip to content