Mala škola medijacije se održava od 3. do 7. travnja  2018. godine u Lovranu u sklopu projekta „(Ne)budi mi (ne)prijatelj!“ koji provodi Udruga za podršku žrtvama i svjedocima u partnerstvu sa Srednjom školom Ludbreg od 1. kolovoza 2017. godine. Projekt je sufinancirala Europska unija iz Europskog socijalnog fonda u sklopu operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014-2020.
Mala škola medijacije je jedna od aktivnosti predviđenih projektom na kojoj će suradnici iz Hrvatske udruge za mirenje te aktivni volonteri Udruge za podršku žrtvama i svjedocima kroz edukativne radionice govoriti o medijaciji, nenasilnoj komunikaciji i tehnikama aktivnog slušanja.
Poziv je otvoren učenicima/cama od 1. do 4. razreda srednjih škola na području cijele Republike Hrvatske. Sve troškove snosi organizator. Krajnji rok za prijave je nedjelja 11. ožujak 2018.
U prilogu se nalazi dokumentacija koju je potrebno priložiti kako bi prijava bila potpuna zajedno s objašnjenjima.
Za više informacija o Udruzi za podršku žrtvama i svjedocima posjetite web stranicu pzs.hr
Skip to content