PROJEKT “BRINI O SEBI- BUDI DOBRO- proŽIVI COVID”

U sklopu navedenog projekta, otvorena je e-mail adresa: mladihr@psiholoska-komora.hr na koju se mladi mogu anonimno obratiti psiholozima iz Hrvatske psihološke komore koji odgovaraju na upite i daju savjete mladima. Cilj projekta je pružanje psihološke podrške mladima u Hrvatskoj i očuvanje mentalnog zdravlja mladih za vrijeme pandemije koronavirusa.

Osim e-mail adrese, Središnji državni ured za demografiju i mlade u suradnji s Hrvatskom psihološkom komorom pokrenuo je telefonske linije za savjetovanje mladih (anonimno i povjerljivo)- za Karlovačku županiju, broj na koji se mladi mogu javiti je: 095- 701- 7916.   Savjetovanje je namijenjeno za sve  koji se osjećaju zabirnuto, tjeskobno i trebaju razgovor sa stručnom osobom.

Ispod teksta priložena je brošura vezana uz projekt.

Brosura_-_Brini_o_sebi-Budi_dobro-Prozivi_Covid

Skip to content