Dragana Mađerčić, učenica 3.ef razreda, sudjelovala je na Državnom natjecanju učenika strukovnih škola – WorldSkills Croatia 2023.

Natjecanje se održavalo u Zagrebu od 10. do 12. svibnja 2023. u organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih na Zagrebačkom velesajmu.
Sudjelovalo je preko 400 najboljih učenika iz oko 200 strukovnih škola koji su se natjecali u 46 strukovnih disciplina.
Dragana je predstavljala našu školu na natjecanju u disciplini Cvjećarstvo. Tijekom tri dana i kroz četiri modula natjecanja pokazala je svoje znanje i spretnost u izradi buketa, instalacije te izradi cvjetne lepeze. Tema ovogodišnjeg natjecanja bila je sjećanje na velikane hrvatske glazbe, Akija Rahimovskog, Dine Dvornika i Massima, čiju je osobnost i osebujnost u glazbenom izričaju trebalo prikazati cvjetnim uratcima. Čestitamo Dragani na uspješno izvršenim zadacima!

Skip to content