Pozivaju se zaposlenici škole koji su u mogućnosti uključiti se u proljetnu ekološku akciju  oplemenjivanja okoliša škole, pod nazivo

DONIRAJ DRVO I POSADI.

Cilj akcije je razvijanje ekološke svijesti i poticanje primjera dobre prakse u zaštiti okoliša kod mladih ljudi.

Razrednici mogu uključiti zainteresirane učenike svog razreda. Akcija traje do 22. travnja 2015. g. Za odabir mjesta sadnje molim javiti se domaru ili ravnatelju škole.