Zanima li vas što rade tehničari nutricionisti, kako se igraju i što jedu? Pogledajte u nastavku slike, a za degustaciju navratite u našu školu. Za alergične je tu fini puding od prosa prema smjernicama prof. Katić Stipetić Ivone, a za one kojima je potrebno rashlađenje odličan sladoled od šumskog voća prema smjernicama prof. Macut Maje. Za one koji vole začiniti dan tu je igra sa začinima od prof. Bernardić Anite, a za one koji vole ”kemijati” eksplozivni pokusi ( ma šalim se, bili su s bombonima😊 ) od prof. Mandić Šaula Duške i Humić Sandre. Za one koji vole igre na sreću tu je igra ”zavrti, pogodi i osvoji” od prof. Maričić Monike, a treba samo pogoditi nutritivni sastojak u kolačima, i nagrada je zagarantirana. Birate što želite: energetske pločice, ljubičasti smuthi ili zobenu kašu od krušaka. Ako vam niti to nije dovoljno, osvježavajući napitak od bazge s mentom je idealan za one kojima je teško disati u školi ili od škole. A da bi to sve teklo kao živa, tu je naša tehničarka Mikšić Ana da sve pogura. Svega ovoga ne bi bilo bez naših učenika tehničara nutricionista 2.C, 3.C i 4.C, koji su pekli, kuhali, kemijali, slagali i degustirali 😊. Pogledajte slike pa recite biste li nam se pridružili?

Za one koji su probali i oduševili se, recepti su dolje niže objavljeni.

https://recepti.index.hr/recept/4102-prhki-keksi-s-makom

Skip to content